• pl

Aktualności

Ogłoszenie o naborze
17.09.2014

Instytut na rzecz Państwa Prawa ogłasza nabór na stanowisko Doradcy Integracyjnego w projekcie „Integracja Cudzoziemców na Lubelszczyźnie III” współfinansowanym przez Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżet państwa.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Integracyjnego będzie odpowiedzialna m.in. za utrzymywanie kontaktu z klientem i praktyczną pomoc w różnych sytuacjach społecznych i życiowych, pomoc w redagowaniu oficjalnych pism w języku polskim, telefoniczne i osobiste kontakty w imieniu cudzoziemca z urzędami, występowanie w roli tłumacza m.in. w urzędach, szpitalach, na policji. Ponadto do zadań Doradcy Integracyjnego należeć będzie przyjmowanie i umawianie cudzoziemców na spotkania z prawnikiem.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe na kierunku społecznym, prawnym lub filologicznym (ewentualnie student ostatnich lat studiów)
– dobra, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
– umiejętność pracy w zespole i pracy pod presją czasu

Wymagania dodatkowe:

– doświadczenie w pracy z cudzoziemcami spełniającymi wymogi beneficjentów Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich
– prawo jazdy

Czas trwania projektu, którego dotyczy zatrudnienie: 1 października 2014 r. – 30 czerwca 2015 r.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Zgłoś swoją kandydaturę (CV i list motywacyjny) – wyślij e-mail na adres migrant@panstwoprawa.org w tytule wpisując „doradca integracyjny” lub złóż osobiście w sekretariacie Fundacji (ul. Chopina 14/70, Lublin).

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli następującej treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych dla celów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 września 2014 r. o godz. 12.00.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 24 września 2014 r.

Instytut zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów.

Projekt „Integracja Cudzoziemców na Lubelszczyźnie III” jest współfinansowany ze środków Europejskego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa